misfemme

NICHE KOKULAR

Niche parfümler, dünya çapında yüksek esans oranları ve özel tasarımcılara ait imzalarıyla ve üretim şekilleriyle de diğer parfümlerden ayrılırlar. Bu esanslar genellikle ağır ve yoğun aromalara sahiptir.

Niche Parfümleri diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri yüksek esans oranlı imza kokular olmasıdır. Dünya pazarında sınırlı sayıda üretilen ve sadece en yüksek kalitede parfüm kullanmayı tercih eden insanlar tarafından tutkuyla tercih edilen Niche Parfümleri parfüm uzmanları için mesleklerinin doruk noktası ve bir parfümden alınabilecek en yüksek performansın simgesidir.

Parfüm kullanma tecrübesi olan ve parfüm kültürü gelişmiş, çok sayıda parfüm kullanmış kişiler içindir.

Genel beğeniye uymayabilir.

Tene dengeli dozaj verilmelidir. Üç- dört fıs yeter.

Öğleden sonra- akşam, sonbahar- kış, dış mekândaki davet ve kokteyller içindir.

NICHE Parfümleri Diğer Parfümlerden Ayıran Temel Özellikler

  • Yüksek kalitede hammaddelerle üretilirler ve bu nedenle izleri uzun ömürlü, kalıcı ve daha etkili olurlar. Kullanılan notaların değeri, parfümün son noktadaki eşsiz melodisine etki edebilsin diye kusursuz bir üretim tekniği ve dünya standartlarının üstünde bir titizlikle pazara sunulurlar.
  • Klasik parfümler tüketicilerin genel beğenilerine göre tasarlanır, üretilir. Oysa Niche Parfümler benzersiz olanın peşinden gidenler tarafından üretilir. Bu özel üreticiler var olan kulvarlarda rekabet etmez yepyeni bir kulvar açmayı tercih ederler.
  • Niche Parfümler zamansız, mekansız ve ünisekstir. Bu kapsayıcı özellik aslında onları aynı zamanda nadir de kılar. Bugün tutkuyla sevdiğiniz ve kullandığınız bir Niche Parfüm -eğer ondan ayrılabilirseniz- yıllar sonra karşınıza çıksa da yine tüm duygularınızı harekete geçirir.
  • Yüksek esans oranları Niche Parfümlerin en önemli özellikleridir. Normal parfümlerden çok daha yüksek esans oranına sahip Niche Parfümlerinde endüstride nadir kullanılan doğal esanslardan da yararlanılır. Niche Parfüm koleksiyonumuzu tüm mağazalarımızda deneyebilir, tutkuyla beğendiğiniz bir Niche Parfüm’ünüz varsa Türkiye’nin her yerinden bir tıkla sipariş edebilirsiniz.