VICTORIA’S SECRET BOMBSHELL

1,051.00
ABD kökenli moda, aksesuar ve kozmetik firmasıdır. Meyve, narenciye, çiçek, odunsu ve vanilya notaları içeriyor. Yumuşak, tatlı, kremsi ve sucul etkiler vermekte. Çiçeksi meyveli grupta gösteriliyor. Notalar: Mor Çarkıfelek Meyvesi, Shangri-la Şakayık ve Vanilya Orkidesi.
EDP 100ml

VICTORIA’S SECRET BOMBSHELL OUD

1,051.00
ABD kökenli moda, aksesuar ve kozmetik firmasıdır. Uzman parfümör Clement Gavarry bu yeni koku hakkında “Çok yönlü güzelliğinden esinlendiğim şakayığın, baştan çıkarıcı bir versiyonu olan süet şakayığı yaratarak kalitesini geliştirdim. Narin yapraklara beyaz süetin eklenmesi ile ortaya çıkan sonuç; gizemli, yoğun ve baştan çıkarıcı bir çiçek notası. Güzelliğin ve duygusallığın çekici birlikteliği” dedi. Notalar: Pembe Safran, Süet Şakayık ve Ud
EDP 100ml

VICTORIA’S SECRET BOMBSHELL INTENSE

1,051.00
ABD kökenli moda, aksesuar ve kozmetik firmasıdır. Üst notada kullanılan kırmızı kiraz canlı bir dokunuş sağlarken, kırmızı şakayık Bombshell imzasını ortaya çıkarıyor. Alt notalarda bulunan yoğun vanilya ise sıcaklık ve pudramsı hava veriyor. Notalar: Taze Kiraz, Kırmızı Şakayık ve Tutkulu Vanilya
EDP 100ml

VICTORIA’S SECRET VERY SEXY

1,051.00
ABD kökenli moda, aksesuar ve kozmetik firmasıdır. Sulu Klemantin ve Kara Böğürtlen notaları ile ilk nefesten itibaren kışkırtıcı. Tatlı, kremsi, şekerli, pudralı esintileri var. Notalar: Vanilya Orkidesi, Güneşle buluşmuş Klemantin, Kara Böğürtlen. Seksi olmaktan daha güçlü hissettiren çok az şey var..
EDP 100ml

VICTORIA’S SECRET NOIR TEASE

1,201.00
ABD kökenli moda, aksesuar ve kozmetik firmasıdır. Noır Tease Rahatlatan ve aynı zamanda çarpıcı imza bir koku. Enerjik ve gün boyu kalıcı olmasıyla kesinlikle her kadının koleksiyonunda olması gereken bir parfüm. Notalar: Ahududu ışıltısı, gece çiçek açan iris, sıcak tonka
EDP 100ml

VICTORIA’S SECRET AMBER GOLD ANGEL

1,101.00
ABD kökenli moda, aksesuar ve kozmetik firmasıdır. Angel'ın, altın kanatları, metal parlaklığı ve büyüleyici yeni şişe tasarımıyla kendini podyumda hisset. Notalar: Parlak bergamot, taze gardenya ve misk
EDP 100ml

YVES SAINT LAURENT LIBRE

1,099.00
Yves Saint Laurent- Fransız moda şirketidir. Kremsi, tatlı, sıcak, ferah, yumuşak bir yapısı var. Hayatı kendi kuralları ile yaşamak isteyen kadınlar için tasarlandı. Notalar: mandalina, lavanta, kuş üzümü, turunç yaprağı yağı, yasemin, lavanta, portakal çiçeği, vanilya, sedir ağacı, ambergis, misk. Sen de Lıbre ile ateşini serbest bırak.
EDP 90ml

GIVENCHY ABSOLUTELY IRRESISTIBLE

1,018.00
Givenchy- Fransız moda markasıdır. Çiçeksi, meyveli, turunçgil, baharatlı ve odunsu notalar içeriyor. Tatlı, keskin, kremsi, yumuşak esintiler verir. Çiçeksi grupta yer alır. Notalar: mandalina, kırmızı meyveler, paprika, yasemin, portakal çiçeği, kediotu, sedir ağacı, paçuli, amber.
EDP 75ml

YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM

1,001.00
Yves Saint Laurent- Fransız moda şirketidir. Black Opıum Tatlı - şekerli, kremsi, yumuşak ve tozlu aromalar içeriyor. Notalar: pembe biber, portakal çiçeği, armut, kahve, yasemin, acı badem, meyan kökü, vanilya, paçuli, sedir ağacı, kaşmir ağacı. Feminen, modern, yoğun ve akılda kalıcı parfüm istiyorsan bu koku tam sana göre..

GIVENCHY L’INTERDIT

1,039.00
Givenchy- Fransız moda markasıdır. Meyveler, çiçeksi notalar, odunsu notalar, vanilya, amber ve gurme notalar içeriyor. Paçuli ve vetiverin yoğun dumanlı ve odunsu notaları, bu kokuya otantik, vahşi ve şehvetli bir güç verir. Oryantal çiçeksi grupta gösterilmektedir. Notalar: bergamot, armut, vişne, sümbülteber, portakal çiçeği, yasemin zambağı, paçuli, vetiver, ambroxan, karamel, vanilya.
EDP 80ml

GIVENCHY L’INTERDIT ROUGE

1,089.00
Givenchy- Fransız moda markasıdır. Özgüvenli kadınlar için şehvetli, göz kamaştırıcı bir parfüm. Sümbülteber ve yoğun yasemin, pimento yaprakları, kan portakalı ve zencefilin ateşli uyumuyla harmanlanır ve kokuya çiçeksi baharatlı bir imza verir. kan portakalı, zencefil, sümbülteber, yasemin, yenibahar yaprağı, paçuli, sandal ağacı, vetiver.
EDP 80ml

GIVENCHY L’INTERDIT INTENSE

1,089.00
Givenchy- Fransız moda markasıdır. Baharatlar, çiçeksi notalar, vanilya, tonka fasülyesi, deri ve misk notaları içeriyor. Tatlı, şekerli, kremsi, pudralı, sıcak, hayvansal, yağlı esintiler verir. karabiber, sümbülteber, susam, portakal çiçeği, vanilya, paçuli, vetiver.
EDP 80ml

ARMANI MY WAY

1,048.00
Giorgio Armani İtalyan moda şirketidir. Tatlı, şekerli, kremsi, sabunsu, sıcak, yumuşak, ferah esintiler veriyor. Turunçgiller, çiçeksi notalar ve vanilya bu parfümün ana temasını oluşturmakta. Notalar: bergamot, portakal çiçeği, sümbülteber, yasemin, sedir ağacı, beyaz misk, vanilya.
EDP 90ml

ARMANI MY WAY NACRE

1,048.00
Giorgio Armani İtalyan moda şirketidir. Tatlı, şekerli, kremsi, sabunsu, sıcak, yumuşak, ferah esintiler veriyor. Turunçgiller, çiçeksi notalar ve vanilya bu parfümün ana temasını oluşturmakta. Notalar: bergamot, portakal çiçeği, sümbülteber, yasemin, sedir ağacı, beyaz misk, vanilya.
EDP 90ml

ARMANI ACQUA DI GIOIA

1,028.00
Giorgio Armani İtalyan moda şirketidir. Yağmur sonrası ıslanmış kır çiçekleri tandansı ile, akılda kalan bir koku karakteri gösteriyor. Sucul bitkiler, tatlı meyveler, turunçgiller ve odunsu bazlar kokuyu şekillendiriyor. Soğuk serin, yumuşak, kremsi, tatlı ve sucul hissiyat vermekte. Çiçeksi- akuatik grupta gösteriliyor. Notalar: limon, kuş üzüm, armut, menekşe yaprağı, şakayık, yasemin sambac, yasemin, sedir ağacı, kaşmir ağacı.
EDP 100ml

ARMANI BECAUSE IT’S YOU

1,028.00
Giorgio Armani İtalyan moda şirketidir. Çiçeksi, meyveli, vanilya ve yeşil bitki notaları içeriyor. Tatlı, kremsi ve yumuşak esintiler verir. Çiçeksi- meyveli grupta gösteriliyor. Notalar: ahududu, neroli, limon, gül, vanilya, misk ve amber ağacı.
EDP 100ml

ARMANI SI

1,049.00
Giorgio Armani İtalyan moda şirketidir. Kadınsı, zarif, yoğun ama aynı zamanda yumuşak bir parfüm arıyorsan doğru yerdesin. Çiçeksi, meyveli ve odunsu notaların ön planda olduğunu görüyor. Tatlı, ferah, kremsi, pudralı esintiler verir. Notalar: Frenk üzümü nektarı, Bergamot, Mandalina Frezya, neroli, yasemin, paçuli, amber, vanilya ve ambroksan.
EDP 100ml

ARMANI SI INTENSE

1,049.00
Giorgio Armani İtalyan moda şirketidir. Bu parfüm meyve, odunsu, baharat, çiçek gibi nüanslar veriyor. Yumuşak, kremsi ve tatlı esintiler yoğundur. EDP 100ml