DIOR SAUVAGE

1,038.00
Christian Dior Fransız moda markasıdır. Dıor Sauvage Canlı, enerjik ve ferah kokmasıyla beğenilmektedir. Sade, basit, düz çizgide giden ve çok değişmeyen yapıya sahiptir. Turunçgiller, aromatik otlar, odunsu notalar, erkeksi çiçekler ve yosunsu rayihalar gibi koku nüansları vardır. Tatlı, metalik, sabunsu, keskin, tozlu, ekşimsi etkiler verir. Notalar: karabiber, bergamot, sardunya, lavanta, sichuan biberi, elemi reçinesi, pembe biber, vetiver, paçuli, sedir ağacı, laden otu, ambroxan.
EDT 100ml

DIOR HOMME

1,138.00
Fransız markası Dior'un 100ml "Dior Homme" isimli orjinal parfümünün online sipariş verilebildiği sayfa.Bu parfümün başlıca özelliği tatlı,kremsi ve yumuşak kokusunun yoğun olarak hissedilir olmasıdır.

DIOR HOMME SPORT

1,138.00
Christian Dior Fransız moda markasıdır. Turunçgil, tatlı baharat, odunsu notalar kokuyu şekillendiriyor. Koku karakteri çok değişmiyor, düz çizgide ilerliyor. Notalar: ağaç kavunu, zencefil, iris çiçeği, yeşil notalar, sedir ağacı.
EDT 100ml

DIOR FAHRENHEIT

1,090.00
Christian Dior Fransız moda markasıdır. Turunçgiller, meyveler, lavanta, çiçeksi notalar, deri ve odunsu notalar kokuyu şekillendirir. Ekşimsi, tozlu, buruk, metalik, pudramsı, kirli, tatlımsı, ferah, yumuşak, sıcak, serin, koyu ve yapay esintiler verir. Notalar: muskat çiçeği, lavanta, sedir ağacı, sarı papatya, mandalina, alıç meyvesi, bergamot, limon, menekşe yaprağı, muskat, sedir ağacı, sandal ağacı, hanımeli, karanfil, yasemin, vadi zambağı, deri, vetiver, misk, amber, paçuli, tonka fasülyesi.
EDT 100ml

CHANEL BLEU

1,080.00
Chanel, Fransız moda markasıdır. Turunçgiller, baharatlar, aromatik otlar ve odunsu notalar kokuyu şekillendiriyor. Tatlı, keskin, yumuşak, ferah ve biraz metalik esintiler verir. Notalar: Laden ağacı, muskat, zencefil, sandal ağacı, paçuli, nane, yasemin, greyfurt, limon, vetiver, tütsü, sedir ağacı, pembe biber.
EDT 100ml

CHANEL HOMME SPORT

1,080.00
Chanel, Fransız moda markasıdır. Narenciye, baharat, vanilya ve odunsu notalar kokuyu şekillendirir. Tatlı, yumuşak, kremsi ve yapay esintiler verir. Notalar: aldehitler, portakal, kan mandalinası, deniz notaları,karabiber, neroli, sedir ağacı,tonka fasülyesi, amber, vanilya, vetiver, beyaz misk, elemi reçinesi.
EDT 100ml

VERSACE EROS HOMME

1,046.00
Versace İtalyan moda markasıdır. Turunçgiller, aromatik otlar, baharatlar, odunsu notalar, vanilya, tonka fasülyesi ve amber notaları kokuyu şekillendirir. Tatlı, şekerli, kremsi, pudralı, sıcak, serin, yumuşak, ferah, sucul esintiler verir. Notalar: nane yaprakları, limon kabuğu, yeşil elma, tonka fasülyesi, ambroksan, sardunya, ıtır çiçeği, vanilya, Atlas sedir ağacı, Virjinya sedir ağacı, vetiver, meşe yosunu.
EDT 100ml

CREED AVENTUS

1,154.00
Creed Fransız parfüm markasıdır. Meyveli, çiçeksi, deri, misk, vanilya ve odunsu notalar içeriyor. Tatlı, yumuşak, hafif ve ferah esintiler verir. Ayrıca buruk, ekşimsi, yapay ve metalik kokular da bu hissiyata yardımcıdır. Notalar: bergamot, kuş üzümü, ananas, elma, huş ağacı, paçuli, gül, yasemin, misk, meşe yosunu, vanilya, ambergis.
EDT 100ml

ARMANI ACQUA DI GIO

1,003.00
Giorgio Armani İtalyan moda şirketidir. Turunçgiller, çiçeksi notalar, aromatik otlar, meyveler, odunsu notalar kokuyu şekillendiriyor. Tatlımsı, buruk, ekşimsi, sucul, ozonlu, denizel, yumuşak, ferah, soğuk / serin ve tuzlu esintiler verir. Notalar: turunçgil, lime, mandalina, yasemin, bergamot, limon, portakal çiçeği, tavşankulağı, muskat, muhabbet çiçeği, kişniş, menekşe, frezya, sucul notalar, şeftali, hedion otu, gül, yasemin, biberiye, ozon notası, amber, paçuli, meşe yosunu, sedir ağacı, beyaz misk.
EDT 100ml

ARMANI STRONGER YOU

1,053.00
Giorgio Armani İtalyan moda şirketidir. Meyvemsi notalar, aromatik bitkileri baharatlar, odunsu notalar ve vanilya temel koku nüansları arasındadır.Tatlı, kremsi, yumuşak, sıcak esintiler verir. Notalar: kakule, pembe biber, menekşe yaprakları, nane, adaçayı, kavun, ananas, vanilya, kestane, sedir ağacı, amber ağacı.
EDT 100ml

ARMANI CODE HOMME

1,060.00
Giorgio Armani İtalyan moda şirketidir. Turunçgiller, baharatlar, çiçeksi notalar, deri, tonka fasülyesi, tütün ve odunsu notalar kokuyu şekillendiriyor. Tatlı, pudralı, yumuşak, hafif, sıcak ve ferah esintiler verir. Notalar: limon, bergamot, yıldız anason, zeytin çiçeği, gayakum ağacı,deri, tonka fasülyesi, tütün.
EDT 120ml

HERMES TERRE D’HERMES

1,046.00
Hermes Fransız moda firmasıdır. Topraksı ve doğal mineralli parfüm! Toprakta bulunan her şey... Dünyevî ve topraktan gelen= Hiçbir hayvansal nota yok. Hava-su-toprak ve odun; yani toprakta bulunan çeşitli mineraller... Parfümün ana teması ve anlatmak istediği şey bu. Ayrıca diğer parfümler yaklaşık 150 elementle oluşturulurken, Terre' de 30 element kullanılmış. ''Az laf, çok iş.'' Terre'yi kullanan, ''ben Terre'yi bile kullandım'', diyerek övünebilir. Notalar: Greyfurt, portakal, çakmaktaşı. Karabiber, pembe biber, sardunya, paçuli. Sedir ağacı, vetiver, aselbent.
EDT 100ml

CAROLINA HERRERA 212 SEXY HOMME

1,100.00
Carolina Herrera ABD kökenli moda markasıdır. Sıcak, baskın ve yapışkan koku tarzı vardır. Notalar: Mandalina, bergamot, yeşil bitkiler, Kakule, çiçek buketi, karabiber, Vanilya, sandal ağacı, öd ağacı, misk, amber.
EDT 100ml

CAROLINA HERRERA 212 VIP MEN

1,103.00
Carolina Herrera ABD kökenli moda markasıdır. Baharatlı, aromatik otlu, odunsu notalar kokuyu şekillendiriyor. otalar genelde yumuşak ve dengelidir. Notalar: kireç ( narenciye ), havyar, karabiber, zencefil, elma, baharat çeşnisi, votka, cin, nane, amber, meşin- deri, odunsu notalar..
EDT 100ml

CAROLINA HERRERA BAD BOY

1,102.00
Carolina Herrera ABD kökenli moda markasıdır. Meyveler, baharatlar, vanilya, tonka fasülyesi ve gurme notalar kokuyu şekilendirir. Tatlı, şekerli, kremsi, sıcak ve yoğun esintiler verir. Notalar: bergamot, karabiber, beyaz biber, sedir ağacı, adaçayı, tonka fasülyesi, amber ağacı, kakao.
EDT 100ml

PACO RABANNE ONE MILLION

1,039.00
Paco Rabanne Fransız moda markasıdır. One Mıllıon modern tatlı baharat parfümlerinin öncüsüdür. One Million ya çok seviliyor, ya çok eleştiriliyor. Yani ortası yok. Odunsu-oryantal kategorideki parfüm metalik portakal ve tatlı turunçgillerle açılıyor. Rafine, temiz ve serin rayihalar yaymakta. Sonra tatlı baharatlar ve şekerli tarçınla tende hakimiyetini hissettiriyor. Notalar: Greyfurt, nane, kan portakalı, Absolut gülü ( gülün öz yağı ), tarçın, baharatlı notalar, Deri, beyaz odun, amber, paçuli.
EDT 100ml

PACO RABANNE INVICTUS

1,039.00
Paco Rabanne Fransız moda markasıdır. Invictus, Latince' de '' güç, zafer, yenilmez, dinamizm, enerji'' gibi manâlara geliyor. Şişesinin de kupa formunda tasarlanmış olması buna gönderme yapmış. Turunçgiller, su ve ozon notaları, çiçeksi notalar, odunsu notalar, amber ve yosun aromaları kokuyu şekillendiriyor. Metalik, tuzlu, tatlımsı ve yumuşak esintiler verir. Notalar: greyfurt, deniz notaları, portakal, defne yaprağı, yasemin, gayakum ağacı, meşe yosunu, paçuli ve ambergis
EDT 100ml

PACO RABANNE ONE MILLION LUCKY

1,039.00
Paco Rabanne Fransız moda markasıdır. Meyveler, bal, gurme notalar ve odunsu notalarla biçimlenmekte. Tatlı, yumuşak, şekerli, asitli ve ferah esintiler verir. Notalar: ozonik notalar, erik, greyfurt, fındık, sedir ağacı, kaşmir ağacı, yasemin, bal, paçuli, meşe yosunu, vetiver.
EDT 100ml